2017 Cut Off Day

Lokalizacja geograficzna: Z logo “Wysyłka w 24 godziny”: Zamów przed 14 grudnia 2017
  Podane daty dotyczą wyłącznie dostaw lokalnych. Dla dostaw pozalokalnych ostateczny termin to 2 dni robocze naprzód, czyli np. 12 grudnia 2017 dla przedmiotów z logo "wysyłka w 24 godziny".
Przewidywana data dostarczenia: Prosimy wziąć pod uwagę, że podana wyżej przewidywana data dostarczenia to termin podany przez firmę przewozową. W związku z tym nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek opóźnienia w dostarczeniu zamówienia po jego wysłaniu. Opóźnienia zdarzają się od czasu do czasu z powodu niepodlegających kontroli czynników związanych z procedurami wysyłki i przewozu. Firma eGlobal Central zapewnia, że dołoży wszelkich starań, aby zapobiegać problemom, jakie mogą się pojawić.
Dostępność na magazynie: Składając zamówienie, prosimy wziąć pod uwagę dostępność przedmiotów.
Inne uwagi: Usługi dostawy świadczą zewnętrzne firmy przewozowe i pocztowe. Firma eGlobal Central nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek niezależne od niej opóźnienia (np. strajki, niekorzystne warunki pogodowe w obszarze świadczenia usługi dostawy). Oprócz wymienionych wyżej czynników opóźnienie mogą wywołać procedury związane z weryfikacją bezpieczeństwa.
 
 
 
Ładuję...