christmas-rush

Przezwycięż świąteczną gorączkę
Przezwycięż świąteczną gorączkę
Czas zakończenia: 13 grudnia 2019 r. dla produktów z logo „Wysyłka w 24 godziny robocze”.
Lokalizacja geograficzna: te daty dotyczą tylko obszaru na miejscu. W przypadku obszaru na odległość czas zakończenia będzie wynosić 2 dni robocze przed podanym terminem, tj. 11 grudnia 2019 r. dla produktów z logo „Wysyłka w 24 godziny robocze”.
Przewidywany termin dostawy: należy pamiętać, że powyższe czasy dostawy są jedynie szacunkowymi ofertami firm kurierskich, dlatego nie możemy ponosić odpowiedzialności za jakiekolwiek opóźnienia po nadaniu przesyłki. Czasami zdarzają się opóźnienia, ponieważ w procesie wysyłki występuje wiele niekontrolowanych czynników. Zapewniamy, że w eGlobal Central zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby ograniczyć wszelkie trudności, które mogą się pojawić.
Dostępność towaru: upewnij się, żeby podczas składania zamówienia uwzględnić dostępność przedmiotów.
Inne uwagi: usługi dostawcze są świadczone przez zewnętrznych kurierów i firmy przesyłkowe. eGlobal Central nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia w dostawach pozostające poza naszą kontrolą (takie jak strajki, niekorzystne warunki pogodowe wpływające na części naszej sieci realizacji). Poza tym zamówienie oczekujące na weryfikację bezpieczeństwa może spowodować opóźnienie.
 
 
 
Ładuję...