Kup bon podarunkowy

Kwota nie może być wyższa niż 2500zł i niższa niż 0.5zł

Jak wysłać?

Certyfikat podarunkowy - Krok

Sprawdź / Zrealizuj bon podarunkowy

Uwaga

- Zamawiając certyfikat podarunkowy, należy upewnić się, że podany adres e-mail osoby otrzymującej, jest prawidłowy. 
- Voucher podarunkowy ważny jest przez 6 miesięcy od daty wydania i nie może być wykorzystany po upływie tego czasu.

Zastrzeżenie

- Certyfikaty podarunkowe można wykorzystywać na stronie eGlobal Central, w tym samym kraju i tej samej walucie, w jakiej certyfikat został zakupiony.
- W okresie ważności, certyfikat podarunkowy może być wykorzystany tylko raz, na całą kwotę, która umieszczona jest na karcie. Jakakolwiek niewykorzystana kwota, po użyciu certyfikatu podarunkowego, przepada. (Przykład: wartość certyfikatu podarunkowego wynosiła 200 , utworzono zamówienie na kwotę 150 , pozostałe 50  przepadnie po złożeniu zamówienia.) 
 
- Oferty i promocje na stronie (w tym podarunki z kupnem i upustami) nie mają zastosowania, przy zakupie certyfikatów podarunkowych. 
- Certyfikat podarunkowy nie może być wykorzystany do zakupu innego certyfikatu podarunkowego, i nie może być on wymieniony w całości lub częściowo na gotówkę [nie będzie również wydawana reszta]. 
- Nie przyjmujemy odpowiedzialności za zgubione, skradzione lub wykorzystane bez pozwolenia certyfikaty podarunkowe, w powyższych przypadkach nie będą wydawane duplikaty. 
- W przypadku jakichkolwiek sporów, decyzja eGlobal Central PL jest rozstrzygająca. 
- Minimalna kwota zakupu w przypadku karty podarunkowej wynosi 20 zł.
Ładuję...