PŁATNOŚĆ

Przyjmujemy płatności przez PayPal, przelewy bankowe w systemie Przelewy24 oraz płatności kartami kredytowymi/debetowymi Visa, MasterCard, Visa Delta, Visa Electron.

Należy pamiętać, że wszystkie zamówienia muszą być opłacone w pełni z góry w formie natychmiastowej płatności online włącznie z przedsprzedażą. Płatność zostanie pobrana w Złoty, a użytkownik nie jest obciążany żadnymi opłatami manipulacyjnymi z tytułu powyższych metod płatności. 

Aby przyspieszyć proces zamówienia, zaleca się dokonanie płatności za pomocą zweryfikowanego konta PayPal.

Wysyłając na adres inny niż fakturowania, dział Ochrony klienta może wymagać dodatkowej weryfikacji. Prosimy pamiętać, że eGlobal Central zastrzega sobie prawo do odmowy prośby o przesyłkę na adres inny niż fakturowania.

Zależnie od metody płatności, szczegóły dostawy i inne czynniki możemy poprosić o dowód płatności/adresu/tożsamości klienta przed dalszym przetwarzaniem zamówienia. W ramach zapobiegania oszustwom finansowym, o dodatkowy dokument tożsamości zostaną również poproszeni nowi klienci dokonujący zakupu o wysokiej wartości. W przypadku pytań prosimy o kontakt.

 
 
 
Ładuję...