POLITYKA PRYWATNOŚCI

Twoja prywatność jest dla nas ważna. Niniejsze oświadczenie prywatności dostarcza informacji na temat danych osobowych, które gromadzi eGlobal Central oraz sposobach, w jakie spółka wykorzystuje takie dane.
 

Gromadzenie danych osobowych

eGlobal Central może gromadzić i wykorzystywać następujące rodzaje danych osobowych:

- informacje podawane przez użytkownika dla celów rejestracji na witrynie internetowej (w tym imię i nazwisko klienta, fizyczny adres, adres e-mail);

- informacje o transakcjach przeprowadzonych za pośrednictwem niniejszej witryny internetowej (w tym płatności kartą kredytową przez bramę PayPal); oraz

- informacja podane przez użytkownika dla celów subskrypcji usług witryny internetowej (w tym dopasowanych produktów, promocji i aktualizacji warunków użytkowania);

- informacje o danych podczas użytkowania witryny internetowej na naszym serwerze (w tym nazwa hosta komputera dostępowego, adres IP i czas zapytania serwera)

 

Wykorzystywanie danych osobowych

eGlobal Central może wykorzystywać dane osobowe, aby:

- Podziel się opinią na temat remarketingu z urządzeniem Google Analytics, aby spersonalizować najlepsze oferty marketingowe tylko dla Ciebie- informacje o wykorzystywaniu niniejszej witryny internetowej (w tym przetwarzania zamówienia i dostawy zamówionych towarów);- administrować niniejszą witryną internetową;

- personalizować witrynę internetową dla użytkownika;

- umożliwiać dostęp i wykorzystywanie usług witryny internetowej;

- wyświetlać informacje o użytkowniku na witrynie internetowej;

- dostarczać zakupione produkty;

- świadczyć usługi i dostarczać produkty zakupione przez użytkownika;

- wysyłać użytkownikowi wyciągi i faktury;

- pobierać płatności od użytkownika; oraz

- wysyłać użytkownikowi informacje marketingowe.

 

Zabezpieczanie danych

eGlobal Central podejmie odpowiednie kroki techniczne i organizacyjne, aby zapobiegać utracie, nadużyciu lub zmianie danych osobowych użytkownika.

eGlobal Central będzie przechowywać wszystkie otrzymane dane osobowe na swoich zabezpieczonych serwerach. Informacje związane z transakcjami elektronicznymi podane za pośrednictwem niniejszej witryny internetowej będą chronione technologią szyfrowania.

 

Zmiany niniejszego oświadczenia

eGlobal Central może aktualizować niniejszą politykę prywatności, publikując nową wersję na niniejszej witrynie internetowej. Aby być na bieżąco z ewentualnymi zmianami zaleca się sprawdzanie tej strony od czasu do czasu.

 

Informacje kontaktowe

https://www.eglobalcentral.pl
 

West Wing, 2/F,
822 Lai Chi Kok Road,
Lai Chi Kok,
Kowloon,
Hong Kong
+85281990575

*Proszę zwrócić uwagę, że powyższy adres siedziby nie przyjmie żadnego zwrotu towarów

 

*Należy pamiętać, że numer ten służy wyłącznie do celów administracyjnych i marketingowych. Żadne żądania dotyczące informacji o naszych produktach ani zlecenia nie będą przetwarzane.

e-mail: [email protected]

 

 

 

 
 
 
Ładuję...